KMSK Deinze en MHC Mobility slaan de handen in elkaar

Nieuws Bericht geplaatst op woensdag 22 maart 2023

Goed nieuws: de jeugdacademie van KMSK Deinze heeft er een nieuwe partner bij. MHC Mobility tekende een partnerdeal met de club tot 2027!

MHC Mobility biedt flexibele, transparante mobiliteitsoplossingen. Altijd op maat gemaakt voor u en uw organisatie. Ze zijn onderdeel van een sterke Europese samenwerking, alleen al in Nederland heeft MHC mobility bijna 40 jaar ervaring in leasing en mobiliteitsvraagstukken. Door hun ervaring zijn ze bij uitstek de partner die u kan helpen toekomstgerichte besluiten te maken over uw mobiliteitsbeleid.
Zij zullen vanaf volgend seizoen shuttlebussen ter beschikking stellen voor onze jeugd. Wij willen hun bedanken voor het vertrouwen en het geloven in de toekomst van onze jeugdwerking!

GOUDEN RELATIES

Garden Concept Versele Laga MHC Domestic Services MKS LUC DEKIMPE JAKO