MA 01.01

00U00

EVENT INSCHRIJVEN FOOTDINNER

-

Jeugdacademie KMSK Deinze: Communicatie n.a.v. Overlegcomité 06/01

Nieuws Bericht geplaatst op vrijdag 28 januari 2022

Belangrijke mededeling met betrekking tot jeugdwedstrijden n.a.v. het Overlegcomité dat plaatsvond op 6 januari 2022:

Beste ouders, sympathisanten en jeugdspelers

De uitkomsten van het Overlegcomité van gisteren 6 januari voor onze sector zijn van die aard dat er voorlopig, tot nader order, geen publiek toegelaten zal zijn bij bij onze wedstrijden, voor alle competities.

Betreffende de jeugdcompetities tot en met U18 wordt een uitzondering gemaakt en kunnen de spelers vergezeld worden door 2 familieleden (ouders/voogden).

Wij blijven in overleg met zowel de overheden als andere stakeholders om de belangen voor onze sector in deze situatie zo goed mogelijk te verdedigen.

Aangezien onze jeugdterreinen gelegen zijn in het openbaar recreatiedomein ‘De Brielmeersen” is het voor onze Jeugdacademie KMSK Deinze niet controleerbaar of jullie aanwezigheid conform de coronamaatregelen gerechtvaardigd is. We kunnen als club hierin dan ook geen verantwoordelijkheid nemen en we rekenen op jullie gezond verstand om de coronamaatregelen na te leven. Gelieve dus ook altijd een mondmasker bij te hebben en rekening te houden met de geldende afstandsregels.

Wij wensen jullie een frisse start van een vreugdevol nieuw voetbaljaar toe!

KMSK Deinze Jeugdacademie

GOUDEN RELATIES

Garden Concept Versele Laga THB Domestic Services MKS Kinergetic