Wijnverkoop tvv Jeugdacademie KMSK Deinze

Nieuws Bericht geplaatst op woensdag 07 december 2022

Ook dit jaar slaan we opnieuw met onze vaste wijnleverancier Rabotvins de handen in elkaar en organiseren we een wijnverkoop ten voordele van onze jeugdwerking. Onze wijnhandelaar stelde hiervoor een mooie selectie samen van toegankelijke en klassevolle wijnen uit verschillende prijscategorieën.

Met de feestdagen in aantocht is dit het ideale moment om je kelder reeds wat aan te vullen en bovendien ook een tof geschenk te voorzien. Samen met je familie en vrienden kan je genieten van deze topwijntjes terwijl je bij het klinken op betere tijden onze jeugdwerking steunt!

Hieronder heeft u een volledig overzicht van de champagne en de wijnen die je kan bestellen met een woordje uitleg erbij. Elk karton bevat 6 flessen. Bestellingen gebeuren via het webformulier dat je helemaal onderaan kan terugvinden. Iedereen kan bestellen, maak dus maar reclame bij je omgeving, vrienden en familie!

Alle info over de wijnen en het bestelformulier kun je terug vinden in onze webshop.

GOUDEN RELATIES

Garden Concept Versele Laga MHC Domestic Services MKS LUC DEKIMPE